top of page
Zoeken

Art(e) for Comunity Building-residentie 'Equatorial'

  • Foto van schrijver: Mundana
    Mundana
  • 18 apr 2023
  • 1 minuten om te lezen

Rijkdom omarmen

De Ecuadoraanse artiest en muralista Jairo Mena Herrera sloot in september 2022 zijn Art(e) for Comunity Building-residentie 'Equatorial' in Mundana af met een muurschildering over de rijkdom van zijn Ecuadoraanse identiteit. De mural vertelt een verbindend verhaal over de Latijns-Amerikaanse regio. Jairo Mena maakte tijdens de openingsavond van zijn werk naadloos de vergelijking met Antwerpen. Hij had er gedurende een maand rondgefietst en samen met de Chileense muralista Francisco Maturana een mural gecreƫerd over de diversiteit aan culturen en nationaliteiten in de stad.


'Waarom niet al die rijkdom omarmen', merkte Jairo op over zijn eigen zoektocht als mestizo-jongere in een Andes-stad met een trotse inheemse bevolking en identiteitsbeleving.


Benieuwd naar deze prachtige muurschildering met meerdere lagen en verhalen? Welkom in ons Mundana CafƩ van woensdag tot vrijdag van 10:00 tot 16:00. Of vraag naar de beschikbare data om onze mooie meerzijdige ruimte te huren.

Ā 
Ā 
Ā 

Comments


Mundana-Black_edited.png
La-libreria.png

©2024 Mundana - La librería

bottom of page